Ułatwienia dostępu

Święto Pluszowego Misia w grupie Biedronek 

25 listopada wypada Dzień Pluszowego Misia, dzieci przyniosły więc do przedszkola swoje ukochane przytulanki, by wspólnie z nimi świętować ten miły dzień.

Dzień Pluszowego Misia w grupie Pszczółek

Dzień Pluszowego Misia w grupie Pszczółek

Dzień Buraka w Kaczuszkach

Burak – znany jest z tego że posiada właściwości zdrowotne, wpływające korzystnie na nasz organizm. W związku z tym, postanowiliśmy zadbać o naszą zdrową dietę i zgłębić wiedzę na temat buraków. „Dzień buraka" w Kaczuszkach Dzieci dowiedziały się o walorach buraka; jakie posiada składniki odżywcze, dlaczego warto go spożywać oraz jakie potrawy można z niego przygotować. Chętne dzieci spróbowały soku z buraka oraz sałatki z buraka którą wspólnie przygotowały. Dzieci zobaczyły na ilustracjach jak przebiega proces wytwarzania cukru z buraka cukrowego oraz co ważne, jak jego nadmiar szkodzi naszemu zdrowiu! „Dzień buraka” nie tylko obfitował w walory smakowe oraz wzrokowe, ale również dotykowe. Burak był także inspiracją dla wielu zabaw matematycznych, ruchowo-muzycznych czy plastycznych, w których dzieci wykazały się kreatywnością.

Dzień Pluszowego Misia u Smerfików

25 listopada br. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem.

Wesołe sówki

Dzieci z kółka plastycznego wykonały sowy techniką wydzieranki.

Kontakt

Przedszkole im Elżbiety Sojki

ul. Szkolna 5

44-360 Lubomia

woj. śląskie, Polska

tel./fax 32 4516015

tel. kom. 606974761

 

Przedszkole jest czynne:

Poniedziałek 7:00-16:00

Wtorek 7:00-16:00

Środa 7:00-16:00

Czwartek 7:00-16:00

Piątek 7:00-16:00

Sobota - nieczynne

Niedziela - nieczynne