Ułatwienia dostępu

Bezpiecznych wakacji!

W imieniu całego grona pedagogicznego i własnym pragnę złożyć na ręce Rodziców serdeczne podziękowania za za całoroczną współpracę. Wszystkim rodzicom naszych Wychowanków dziękuję za każdą okazaną nam formę pomocy, za wsparcie naszych działań, za każde miłe słowo, wspólne rozmowy, uśmiech i życzliwość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszystkim udanych i pełnych słońca wakacji.

Barbara Pytlik

dyr Przedszkola im. Elżbiety Sojki w Lubomi

 

 

Pożegnanie naszych absolwentów

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie  roku szkolnego i pożegnanie naszych absolwentów. Przedszkolacy z grup Kaczuszek i Pszczółek zaprezentowali na akademii swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie. Pani dyrektor  Barbara Pytlik oraz wychowawczynie grup - p. Jadwiga Michulec i p. Marzena Seget wręczyły swoim wychowankom pamiątkowe dyplomy i książki. Mury naszego przedszkola opuściło w tym roku 40 absolwentów. To był dzień pełen wrażeń i wzruszeń. Życzymy naszym starszakom wielu sukcesów na dalszym etapie edukacji!

 

Występ kółka wokalnego

Wakacje to czas radości i beztroskiej zabawy. Z tej okazji dzieci z kółka wokalnego przygotowały „Piosenkę rozweselającą” (Przednutki), która skutecznie poprawia humor. Zapraszamy do wysłuchania!

WYSTĘP KÓŁKA WOKALNEGO

 

 

Kółko taneczne - pokaz tańca

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia występu naszego kółka tanecznego "Fantazja".

KÓŁKO TANECZNE "FANTAZJA"

Życzenia z okazji Dnia Ojca

Kontakt

Przedszkole im Elżbiety Sojki

ul. Szkolna 5

44-360 Lubomia

woj. śląskie, Polska

tel./fax 32 4516015

tel. kom. 606974761

 

Przedszkole jest czynne:

Poniedziałek 7:00-16:00

Wtorek 7:00-16:00

Środa 7:00-16:00

Czwartek 7:00-16:00

Piątek 7:00-16:00

Sobota - nieczynne

Niedziela - nieczynne